• Destek Sattlerimiz 9:00 - 18:00

Spotify İzlenme Satın Al

Spotify üzerinden izlenme elde edebilmek zor ve emek verilmesi gereken bir iştir. İyi bir şarkı çıkardığınız zaman onun tanıtımını iyi yapmanız gerekmektedir. Günümüzde birçok sanatçı kendi müziklerini Spotify üzerinden dinleyicilerine sunmaktadır. Dinleyicilerine sundukları müziklerle kendilerinin izlenme sayılarını çok artacağını düşünürler. Fakat bu durum her zaman böyle olmaz. İzlenme sayıları sanatçıların motivasyonu adına büyük bir öneme sahiptir. Bazı sanatçılar bu motivasyon ile iş yaptıkları için şarkı üretmekte ve söz yazmakta zorlanabilirler. Ancak bazı Spotify profiline sahip kişiler Spotify izlenme satın al uygulaması ile kendilerine izlenme satın almaktadır. Sizde Spotify izlenme satın al uygulamalarından kendi profilinize izlenmeler alabilirsiniz. Bu izlenmeleri sadece eğlencesine ve profilinizi daha itibarlı bir şekilde göstermeye yarayabilir. Ancak gerçek anlamda şarkılarınızı dinletmeniz biraz zor olabilir. Bu durumla başa çıkabilmek için kedi profilinizi veya şarkılarınızı reklam edebilirsiniz. Kendinizi insanlara tanıtmanın günümüzde birçok yolu bulunmaktadır. İnstagram, Facebook, Youtube ve birçok sosyal medyada bulunan fenomenler aracılığıyla kendinizi ve şarkınızı reklam edebilirsiniz. Günümüzde reklam yapmanın en etili yolu sosyal medya fenomenlerinden geçmektedir. Ancak bu seviyenin daha üst noktaları bulunur. Dünya Starı, Oyuncular, Divalar ve Efsane sanatçılar bu duruma dahil olamayabilir. Bunun yerine daha mütevazi bir yol izleyerek sosyal medya fenomenlerinden veya birçok kişiden yardım isteyerek şarkılarınızı dinletebilirsiniz. Bu yöntemleri izlemeniz tavsiye edilir.


Spotify Takipçi Satın Al

Spotify üzerinde müzik dinlerken kendi müziklerinizi dinlemek herkesin hayali olabilir. Kendi müziklerinizi Spotify üzerinden yayınlamak oldukça basittir. Fakat öngörülen izlenme sayısını arttırmak epey zor bir iştir. Bu nedenle Spotify takipçi satın al uygulaması sayesinde kendi profilinize yeni takipçiler kazandırabilirsiniz. Profilinizin aktif gözükmesi dinleyicilerinizi mutlu edebilir. Bu durum sizin şarkı yayınlamanızı motive ederek daha fazla şarkı çıkarmanızı sağlayabilir. Bu nedenle Spotify takipçi satın al uygulamasını deneyebilirsiniz. Spotify profilinizi oluşturduktan sonra nasıl bir strateji ilerleyeceğinizi düşünmeniz gerekebilir. Çıkaracağınız şarkıyı nitelikli bir kitleye sunmak istiyorsanız bunun için reklam vermek iyi bir adım olabilir. Bu adımı istikrarlı bir şekilde devam ettirmek için devamlı şarkı çıkarmanız profiliniz açısından olumlu olacaktır. Bazı kişiler açtıkları Spotify hesabı fazla dinlenmediği gerekçesiyle tamamen bırakmaktadır. Ancak profiliniz için elinizden geleni yapmalısınız. Sadece şarkı çıkararak istediğiniz izlenme sayısına ulaşamayabilirsiniz. Bunun için profilinizi iyice tanıtmanız gerekir. Profilinize takipçiler satın alarak ve izlenme sayılarını arttırarak uygulama üzerinde kendinizi popüler gösterebilirsiniz. Ancak bu durum sizi belli bir notaya götürebilir. Bu noktadan sonra iyi bir tanıtım yapmanız şarttır. Hangi türde şarkı söylüyorsanız o şarkı türünde popüler olan diğer sanatçılarla iletişime geçerek bazı tekliflerde bulunabilirsiniz. Veya sosyal medya üzerinde bulunan fenomenlerle kendinize zemin hazırlayabilirsiniz. Takipçi satın aldığınız zaman pahalı olmasına dikkat etmenize gerek yoktur. Bunun nedeni uygun fiyatlı olmalarıdır.

 


Spotify'da uçmaya ne dersiniz?

Dijital marketlerde müzik yayınlamak artık çok basit iş. Fakat dijital markette tutabilmek hiçte kolay değil. Bir single yüklediniz ya da bir albüm yaptınız; dinlenmedi veya beklediğiniz gibi bir ilgi görmedi mi? Sorun değil, imdadınıza ışık hızıyla biz yetişiyoruz.

Size avantajları:
Prestijiniz artar
Gelir Elde Etme Şansı
İstatistiklere Ulaşım
Viral listesine girme şansı
ve daha bir çoğu!

Satın aldığınız gibi işleme alıyoruz ve şüpheli arttırım yapmadan, yasal mevzuatlara uygun gerçek ve farklı (Her biri farklı cihaz, IP adresi, doğrulanmış gerçek hesaplar) premium, ücretsiz hesaplardan dinlenmelerinizi gönderiyoruz. 

Nasıl mı?
Sistemimiz sadece Spotify üzerindeki şarkınızın varlığına ihtiyaç duyar. Bize sadece bir adres gösterirsiniz. Bu kadar! Şifrenizi veya diğer hassas bilgileri asla istemiyoruz.
Satın almak istediğiniz dinlenme paketini seçin. Daha büyük hacimli bir siparişle ilgileniyorsanız veya ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş bir planı görüşmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Peki bu yasal mı? Ya da hesabım bir zarar görür mü?
Kesinlikle! Bunun için endişe etmemelisiniz, çünkü Ytmatikvip VIP müşteri güvenliğini çok ciddiye alır. Spotify'ın yönergeleriyle uyumlu stratejilerimiz ve tekniklerimiz bulunmakta. Yıllar içinde bir milyondan fazla dinlenme teslim ettik ve bize bir hesap yasağı bildirilmedi ve geçmiş müşteri teşhis testlerimizde yasaklanmış sayfalara rastlamadık. Size tam olarak söz veriyoruz. Eğer tereddüt ediyorsanız, küçük paketlerimizi denemenizi öneririz. Sonuçlarınızdan memnun kalacağınızdan ve bize bir kez daha bir kez daha güveneceğinize eminiz!

Spotify dinlenme satın almanın faydaları nelerdir?

Müzik kariyerinize başladığınızda ivme kazanmak zor olabilir. Hizmetlerimizi kullanarak Spotify dinlenmelerini kolayca satın alabilir ve sonuç olarak hedef kitlenizin büyümesini izleyebilirsiniz - ve bu Ytmatikvip VIP'nin en iyi yaptığı şey! Kendinize sormanız gereken asıl soru, neden halen dinlenme almamanızdır?