• Destek Sattlerimiz 9:00 - 18:00
YtmatikVip Social Media Marketing SMM Hizmetleri

Youtube 4000 Saat  İzlenme Suresi Satin Al

Youtube 4000 Saat Satin Al

Youtube 4000 Saat  İzlenme Suresi

Youtube Para KazanmaYoutube 4000 İzlenme Süresi

Youtube içerisinde milyonlarca izlenmeye sahip olan birçok kanal bulunmaktadır. Bu kanalların en büyük özelliği belirli bir alanda uzmanlaşmış kişilerin o konuda bilgi aktarması veya ihtiyaca yönelik içerik üretmesidir. İhtiyaca yönelik içerik üreten herkes Youtube 4000 saat izlenme süresi sıkıntısını aşabilir. Youtube 4000 saat izlenme süresi sıkıntısını aşabilmek için bazı stratejik yöntemler izleyebilirsiniz. Bu yöntemler sizin kanalınızın büyümesine ve gelişmesine yardım eder. Sizde bu konuda uzmanlaşmak istiyorsanız Youtube kanalınızın gelişmesi için birçok Youtube video içeriği üreten kişiden dersler alabilirsiniz. Bu dersleri satın alarak kendinizi eğitebilir ve istediğiniz noktalara gelme yolunda neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bunun gibi adımları atmadan önce kanalınızın nasıl bir içerik üreteceğine karar vermelisiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey gündemi takip etmek ve halkın nabzını tutmaktır. Örnek verilecek olursa Dünyayı sarsacak bir haberi Dünya konuşuyorsa ve bu konuda Türkiye’de içerik yok denecek kadar azsa bu konuya yoğunlaşabilirsiniz. Böylelikle ortada oluşan ihtiyacı gidererek insanlara daha fazla faydanız dokunmuş olur ve kanalınız daha kolay büyür. Kanalınızı bu şekilde büyüterek Youtube üzerinden ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarınız üzerinden kendi kanalınızın reklamını yapabilirsiniz. Reklam yaparak daha fazla kullanıcıyı kanalınıza çekmiş olursunuz. Veya bunun yerine kanalınıza abone veya izlenme satın alarak iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.


Youtube 4000 Saat İzlenme

Youtube üzerinde belli bir izlenme sayısına ulaşabilmeniz mümkündür. İçerik üretme konusunda istikrar önemli bir husustur. İstikrarlı bir içerik üreticisi olacağınızı düşünüyorsanız Youtube kanalı açabilirsiniz. Youtube 4000 saat izlenme elde edene kadar başlangıçta biraz zorlanabilirsiniz. Ancak içerik üretmek yoğun bir çaba ve emek gerektirir. Bu nedenle içerik üretmenin kolay bir süreç olduğu söylenemez. Bu yollardan geçebileceğinizi düşünüyorsanız bu işe start verebilirsiniz. Öncelikle bu işe başlamadan önce belirli stratejiler oluşturmanız gerekebilir. Örnek verilecek olunursa bir konudan 10 adet video varsa sizin bu konuda 11.kez video yapmanız mantıksız bir durum olabilir. Çünkü o konuda daha önce bir doyum noktasına ulaşılmış ve kullanıcılar o videoyu izlemek için kendilerinde bir sebep bulamıyor olabilirler. Bu durumla başa çıkma için Youtube Türkiye içeriklerinde daha önce yapılmamış ve denenmemiş işler yapmak kullanıcıların sizin videolarınıza olan talebi karşılayabilir. İlk etapta Youtube 4000 saat izlenme süresi geçilebilir. Bunun gibi stratejiler ilerlerken aynı zamanda reklam vererek popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Bu popülerlik size abone kazandırır ve izlenmeleriniz artar. Belli bir izlenmeye sahip olduktan sonra Youtube üzerinden ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kanalınızda etkileşimi arttırmak istiyorsanız kanalınıza abone satın alabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi kendi kanalına abone satın alıp reklam vererek popüler bir kanal olmaya çalışmaktadır. Sizde bu tarz yöntemleri izleyerek popüler bir içerik üreticisi olabilirsiniz.

Youtube'da Yükselmenin Tam Zamanı!

Youtube'da rakiplerinizi geride bırakmak ister misiniz? İzlenme satın alarak videolarınızı ön plana çıkarmak, yükselmesini sağlamak, önerilen videolarda daha fazla görüntülenmesini sağlamak ve hatta trend videolara girme ihtimalini yükseltmek mümkün!

Gerçek İzleyiciler

YtmatikVip üzerinden satın alacağınız Youtube izlenme işlemleri, gerçek kişiler tarafından izlenecek ve organik geri dönüş kazanmanızı sağlayacaktır. Bu bağlamda Türkiye’nin en kaliteli görüntüleme hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

İzlenme Süresi Derdine Son!

Youtube'un son dönemde getirdiği reklam geliri için 4000 saat izlenme süresi sınırını izlenme satın alarak doldurmak mümkün. Satın alacağınız izlenmeler videolarda 30 saniye - 5 dakika etkili olacaktır. Yani 1 adet izlenme minimum 30 saniye maksimum 5 dakika arasında izlenme süresi kazandırır. Bu sayede izlenme süresi arttırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün.

Garantili İzlenme/Görüntüleme Hizmeti!

Satın aldığınız izlenmelerde nadir de olsa düşme/silinme durumu olabilir. Bu duruma karşılık satın aldığınız izlenmeler %20'nin üzerinde düşüşlere karşı 30 gün boyunca garantilidir. 

Sağlıklı ve Güvenli Teslimat

Günlük gönderim hızı 50 bin - 100 bin arasıdır, gönderim sırasında sosyal kaynaklar, önerilen videolar üzerinden gönderim yapılarak artışın doğal gösterilmesi sağlanır.

Şifrenize Gerek Yok!

Sitemizden yapacağınız hiç bir işlem için hesaplarınızın şifresi istenmemektedir. Youtube izlenme hilesi siteleri gibi güvensiz platformlara yönelmenizi kesinlikle tavsiye etmemekte olup, hesap şifrenizi talep eden hiç bir kullanıcıya taviz vermemenizi öneririz. Bu kapsamda Youtube Market üzerinden izlenme hizmeti için satın alacağınız video linkini girmeniz yeterli olmaktadır.

Neden İzlenme Satın Almalısınız?

Youtube izlenme satın al butonuna basıp ödemenizi gerçekleştirdikten sonra izlenmeleriniz artacak, bu sayede Youtube’da sağ kısımda bulunan önerilen videolarda(otomatik listede) videonuz daha fazla görüntülenmeye başlayacaktır. Yüklü bir alımda biraz da şansla trend videolara girmeniz bile mümkün olabilir.

Youtube'da Hızlı Yükseliş!

Youtube izlenme, beğeni, abone, sosyal paylaşım gibi hizmetler kanal ve videolardaki etkileşimi arttırarak Youtube algoritmasının videnuzu ve kanalınızı üst sıralara taşımasına yardımcı olur, bu sayede rakiplerinize oranla çok daha hızlı bir şekilde büyüyebilirsiniz!

Gizlilik Güvencesi

YtmatikVip üzerinden satın aldığınız hiçbir işlem için telefon numaranız, isminiz vb. kişisel bilgileriniz hiçbir koşulda 3. kişiler ile paylaşılmaz, tamamen gizli tutulur. Youtube Market üzerinden güvenli bir şekilde Youtube izlenme satın al işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

%100 Güvenli Ödeme

Platformumuz üzerinden sipariş vereceğiniz Youtube izlenme arttırma işlemleri için yapacağınız ödemeler Shopier altyapısı ile gerçekleşecektir. Bu bağlamda tüm kredi kartı ve banka kartı bilgileriniz 256 bit SSL ile şifrelenerek %100 güvenli bir satın alma ortamı oluşturulacaktır.

----------------------------------------------

İzlenme süresi raporu

Gösterim sayısı, gösterimlerin tıklanma oranı, görüntüleme sayısı ve izleyicilerin içeriğinizi ne kadar süre izlediği hakkındaki verileri görmek için "İzlenme süresi" raporunu kullanabilirsiniz.

Bu raporda; youtube.com, video izleme sayfası ve mobil YouTube uygulamalarından toplanan aşağıdaki veriler gösterilir (Bazı verilere yalnızca youtube.com adresinden ulaşılabilir). İzlenme süresi raporunda kimlik bilgileri toplanmaz veya paylaşılmaz.

 • Gösterim sayısı: Küçük resimlerinizin YouTube'da kayıtlı gösterimler yoluyla izleyicilere toplam gösterilme sayısıdır.
 • Gösterim tıklama oranı (TO): Küçük resmi gören izleyiciler arasından videoyu izleyenlerin oranıdır.
 • Görüntüleme sayısı: Kanalınız veya videolarınız için meşru görüntülemelerin sayısı.
 • Ortalama görüntüleme süresi: Seçilen içerik, tarih aralığı, bölge ve diğer filtreler için görüntüleme başına tahmin edilen ortalama izlenme süresi (dakika cinsinden).
 • İzlenme süresi: Bir görüntüleyenin videoyu izlediği süre. Bu, içerik görüntüleyenlerin aslında ne izlediklerine dair size fikir verir (tıklayıp kapattıkları videoların aksine).
İpucu: İzlenme sayınız donmuş görünüyorsa izlemelerin nasıl sayıldığıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Not: Analytics görüntüleme verileri, Pasifik Standart Saati'ne dayalıdır, günde bir kez güncellenir ve 72 saate kadar gecikmeli olarak yayınlanır. Analytics raporlarında gördüğünüz sayılar; video sayfası, kanal sayfası, Video Yöneticisi veya diğer kaynaklarda gördüğünüz sayılardan farklı olabilir.

İzlenme süresi raporunuzu inceleme

Doğrudan İzlenme süresi raporuna gidebilir veya aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.
 1. YouTube'da oturum açın.
 2. Sağ üst kısımdan hesabınız > İçerik Stüdyosu'nu seçin.
 3. Soldaki menüden Analytics > İzlenme süresi'ni tıklayın.
 4. Raporun üst kısmında Gösterim sayısı> Tıklama oranı > İzlenme sayısı> Ortalama görüntüleme süresi > İzlenme süresi bilgilerini görürsünüz.
 5. ​Raporu indirmek için sağ üst kısımdan Raporu dışa aktar'ı tıklayın.
İpucu: Analizlerinizi mobil cihazınızdaki YouTube Studio uygulamasıyla da kontrol edebilirsiniz. YouTube Creator Studio uygulamasının Yardım Merkezi'ne göz atarak başlayabilirsiniz.

İzlenme süresi raporunu kullanma

Verileri içerik türü, coğrafya, tarih, abonelik durumu, YouTube ürünü ve altyazılar gibi boyutlara göre görüntülemek için grafiğin altındaki sekmeleri kullanabilirsiniz. Bu boyutlardan bazıları şu anda gösterimler ve tıklama oranı için kullanılamaz.

İzlenme süresi raporunu sadece istediğiniz verileri görecek şekilde değiştirebilirsiniz:

Belirli içerikleri görüntüleme

Sayfanın üst kısmında; kanallarınız, öğeleriniz, videolarınız, oynatma listeleriniz ve gruplarınızın listesinden seçim yapmak için İçerik arayın kutusunu tıklayın. Arama kutusuna belirli bir başlık da girebilir veya tüm içeriklerinize göz atabilirsiniz.

Sadece yüklemeleriniz veya sadece oynatma listeleriniz için toplam verileri görmek üzere arama çubuğunun altında Yüklemeler sekmesini veya Oynatma listeleri sekmesini seçin.

Verileri karşılaştırma

İçerikler genelinde verileri karşılaştırmak için sayfanın üst kısmındaki Karşılaştırma... düğmesini tıklayın ve içerik, konum ya da zaman çerçevesi gibi karşılaştırmak istediğiniz bilgileri girin.

Farklı görüntüleyen türleri, oynatmalar veya belirli konumlardaki görüntüleyenler için verileri görebilirsiniz:

 • Yalnızca aboneler: Arama çubuğunun altındaki açılır menüden Abone olan kullanıcılar'ı seçin.
 • Yalnızca abone olmayanlar: Arama çubuğunun altındaki açılır menüden Abone olmayan kullanıcılar'ı seçin.
 • Yalnızca canlı:* Yalnızca canlı akışı yapılan videoların verilerini görmek için Canlı'yı seçin.
 • Yalnızca istek üzerine:* Yalnızca istek üzerine videoların verilerini görmek için İstek üzerine'yi seçin.
 • YouTube ürünleri:** YouTube Oyun veya YouTube Çocuk gibi farklı YouTube ürünlerinden gelen trafiği görmek için seçenekler arasından tercih yapın.
 • Bölgeye göre: Önerilen bölgeleri görmek için ekranın üst kısmındaki Konum ara kutusunu tıklayın.
 • Ülkeye göre: Grafiğin altında, Coğrafya sekmesini seçin. Önerilen ülkeleri görmek için ekranın üst kısmındaki Konum ara kutusunu da tıklayabilirsiniz.

*Bu veriler yalnızca videoların canlı akışını gerçekleştiriyorsanız kullanılabilir.

**Bu veriler yalnızca içerikleriniz YouTube Oyun veya YouTube Çocuk üzerinden izleniyorsa kullanılabilir.

Kanalınız veya videolarınızın izleyicilerin ilgisini nasıl çektiğini ve etkileşime geçmelerini nasıl sağladığını her yönüyle görebilmek için izlenme süresini aşağıdaki gibi diğer metriklerle birlikte kullanmayı deneyin:

 • Gösterim sayısı ve tıklama oranı: İzleyicilerin küçük resimlerinizi nerede gördükleri ve nerelerde izlemek için tıkladıklarına dair fikir edinin.
 • Ulaşılan izleyici sayısı raporu: Farklı cihazlardan video izleyen izleyici sayısını öğrenin. Bir gösterimi tıkladıktan sonra izleyicilerin ekran başında kalmaya ne kadar süre devam ettiği hakkında fikir edinmek için ortalama görüntüleme süresi ve ortalama görüntüleme yüzdesi metriklerine bakın.
 • Trafik kaynakları: İzlenme süresinin kaynağını tam olarak anlayabilmek için trafik kaynaklarınıza göz atın. Gösterimlerin nereden geldiğini öğrenmek için gösterimlerin trafik kaynaklarını inceleyebilirsiniz.
 • Kitleyi elde tutma: Videolarınızın kitlenizi ne kadar iyi tuttuğu ile ilgili genel bir ölçüm sonucu elde edin. 

Verileri videolarınızın en fazla izlenme süresi veya görüntüleme aldığı tarihlere göre düzenlemek için grafiğin altından Tarih sekmesini seçin, ardından verileri seçilen metriğe göre yeniden sıralayın.

 • Raporun tarih aralığını değiştirme: Sayfanın üst kısmındaki takvim düğmesini tıklayın ve tarih aralığınızı seçin. Takvim düğmesinin yanındaki açılır menüyü tıklayarak geçen ay veya yıl gibi önayarlı zaman çerçeveleri arasından da seçim yapabilirsiniz.
 • İzlenme süresinin nasıl gösterildiğini değiştirme: Grafikte Metrik karşılaştırma açılır menüsünü tıklayın, ardından İzlenme süresi (saat) veya İzlenme süresi (dakika) öğesini seçin.
 • Raporlama sıklığını değiştirme: Grafikte Günlük açılır menüsünü tıklayın ve verilerin günlük mü, haftalık mı yoksa aylık mı gösterilmesini istediğinizi seçin.

 

Not: Platforma (Klasik masaüstü, YouTube Studio masaüstü veya YouTube Studio uygulaması) bağlı olarak YouTube Analytics'te farklı metrikler görebilirsiniz. Bunun nedeni, güncel metriklerin Klasik İçerik Stüdyosu'na kıyasla YouTube Studio'daki (hem masaüstünde hem de uygulamada) Analytics'te daha hızlı sunulmasıdır

,